ubytovanie Domek u pramene Nisy /ubytovanie Smrzovka

ubytovanie Smrzovka Domek u pramene Nisy
 
Domek u pramene Nisy sa nachádza na polosamote v Jizerských horách, neďaleko Jablonca nad Nisou obec Smržovka. Je vhodný pre trávenie dovolenky a víkendov s rodinou, s dobrými priateľmi, športovými a pracovnými kolektívy. Je tiež často využívaný ako základňa pre stanový tábor (na veľkej záhrade).

Smržovka ubytovanie Jizerské hory
Kapacita domčeka je max 10 - 12 osôb v zime. V lete, keď je možné využiť podkrovie to môže byť až 20 dobrých priateľov. V dome je 2 x splachovacie WC na prízemí a na poschodí, 4 x umývadla s teplou vodou v suteréne, prízemí aj na poschodí, 1 x sprcha v prízemí, 1 x kúpeľňa s vaňou v suteréne a 1 x vonkajšia sprcha a umývadlo.

Domek u pramene Nisy izby
Spálňa na poschodí je štandardne pre 5-7 osôb, maximálne pre 10 osôb. V spoločenskej miestnosti sa môžu vyspať 2-3 osoby a maximálne 9 osôb (rozkladacia lavica + gauč). V lete je možné využiť nocľahárne v podkroví, kde v spacáku a na matracách sa vyspí 5 osôb či 8 detí. Celkom 10 osôb až 27 dobrých priateľov. Ako je zrejmé, objekt je koncipovaný ako "nafukovací", poskytuje dostatok pohodlia pre cca 7 osôb, umožňuje ale aj pobyt viac ako dvadsiatim dobrým priateľom ...

Ubytovanie Domček so záhradou u prameňa Nisy
Odporúčame vlastné obliečky alebo spacáky. V prípade, že hostia nemajú spacáky alebo vlastné obliečky, je možné obliečky zapožičať za cenu 100 Kč na dobu pobytu. Objekt a záhradu možno v lete použiť aj ako základňu pre stanový tábor. Záverečné upratovanie vykonávajú hostia sami, prípadne záverečné upratovanie zaplatí vo výške 300,- Kč za malé upratovanie, alebo 1000,- Kč za veľké upratovanie. Začiatok pobytu zvyčajne po 16 hod, ukončenie do 10 hodín.

Kúrenie a stravovanie v Domku u pramene Nisy
Kúrenie krbové s teplovzdušnými rozvody do celého objektu. Ďalej je možné použiť elektrický olejový radiátor a priamotopy. Varenie vlastné - k dispozícii je kuchynská linka s teplou vodou, elektrický sporák s rúrou, rýchlovarné kanvice a všetok potrebný riad ... Ďalšia možnosť kvalitného stravovania je v 200 m vzdialenom penzióne "U troch lip" alebo v penzióne "Vratislav".

Smržovka Domek u pramene Nisy lyžovanie
Bezprostredne pri dome je inštalovaný výukový lyžiarsky vlek, požičovňa a lyžiarska škola. Vlek je ubytovaným klientom k dispozícii zadarmo, požičovňa za 50% a radi a dobre Vás naučia carvingové lyžovanie a to nielen tu, ale aj v najlepšom českom lyžiarskom rezorte - v neďalekej Rokytnici nad Jizerou. Domček je neďaleko lyžiarskych svahov, plaveckého bazéna, tenisovej haly, jazdiarne a mnohých iných zariadení.
ubytovanie Smrzovka Domek u pramene Nisy - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Smrzovka Domek u pramene Nisy - k dispozícii letná terasaubytovanie Smrzovka Domek u pramene Nisy - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Smrzovka Domek u pramene Nisy - Izby s vlastnou toaletou